poniedziałek, 19 września 2016

KLAUDIA NIEŚCIORUK

Dziś przychodzę z pierwszą sesją zdjęciową którą wykonałam. Już na początku muszę zaznaczyć, że nie było to dla mnie łatwe. Początki z aparatem na pewno potrwają jeszcze długo, ale mimo to chcę pokazać efekty ostatniej pracy.
Zdjęcia nie wyglądają tak jak chciałam. Cała moja „wizja” niestety nie została odwzorowana. Ale cóż... Ponieważ znamy się z Klaudią już przeszło 3 lata, przynajmniej dobrze bawiłyśmy się spędzając czas razem. :)
A mimo wszystko dla mnie- amatora, który traktuje to tylko jako pasję i nie czerpie z tego żadnych korzyści materialnych, dobra zabawa podczas sesji to podstawa.

 Na zdjęciach: Klaudia Nieścioruk Mimo, że są to pierwsze zdjęcia, które robiłam komuś, już sprawiły, że zmieniłam trochę punkt widzenia na niektóre rzeczy związane z fotografią i tym blogiem. Więc nie mogę powiedzieć, że tak naprawdę nic z tego nie wyszło i o nic nie jestem bogatsza. Przede wszystkim nowe doświadczenia i odrobina refleksji.

7 komentarzy:

 1. Widać w tych zdjęciach zaangażowanie. Praca, praca, i jeszcze raz praca. Aby iść do przody trzeba ćwiczyć. Ja również jestem na tym etapie, gdzie uczę się na błędach. Widzę, że tak jak ja masz upodobany centralny kadr, czy to dobrze? Nie zawsze, ale damy radę. Ważne, by pasja pozostała. :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja uważam, że zdjęcia są bardzo przyjemne :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Najbardziej podoba mi się 5 od dołu! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Widzę, że już kilka razy robiłaś zdjęcie przy tym domku. Chce Ci jedynie uświadomić (nie złośliwie), że to teren prywatny i wstęp tam dla obcych nie jest wskazany. Może warto czasami zapytać o zgodę właścicielkę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Właściciel był wielokrotnie pytany o zgodę i zawsze się zgadzał, jeśli chodzi o zdjęcia. :) Z tego co wiem, jest tylko przeciwny wchodzeniu do znajdujących się tam zbiorników wody. ;)

   Usuń
 5. Nie wiedziałam. Poprostu słyszałam, że ludzie często przychodzą tam bez pozwolenia co wiąże się z pewnymi szkodami. ":) A było by mi szkoda gdybyś została o coś posądzona, bo bardzo lubię twoje zdjęcia. Przez Ciebie zastanawiam się czy nie kupić lepszego aparatu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem, nie potraktowałam tego jako atak. Cieszę się, że podobają Ci się moje fotografie.:) A co do zakupu aparatu, to mogę powiedzieć Ci tylko jedno- rób to co kochasz i rozwijaj się w tym kierunku! :)

   Usuń