piątek, 11 stycznia 2019

GIRL FROM THE CALENDAR | Ania Wróbel

Kilkanaście kilometrów pokonanych z wieloma przystankami, a każdej z tych przerw towarzyszy zmiana stroju, odkopnie wśród mnóstwa toreb rekwizytów i... zrobienie kilku zdjęć. Brzmi wariacko? Taka właśnie była sesja z Anią. Musiałyśmy pojechać w kilka miejsc, tam moja modelka musiała się przebrać, przygotować, po to, by uzyskać 12 różnych fotografii, każdą inną na dany miesiąc. A to dlatego, że Ania postanowiła nie pójść na łatwiznę- nie kupiła gotowego prezentu dla swojego chłopaka pod choinkę, a stworzyła go sama. Tak, tak, chodzi o kalendarz, w którym motywem przewodnim poza piękną Anią jest jeszcze jego ukochany samochód. 🙃

Warunki były trudne- pochmurne niebo, momentami deszcz, prawie ujemna temperatura i błoto... ale walczyłyśmy do końca! Dzięki temu mam nowiutkie, inne od reszty zdjęcia do portfolio i kolejną udaną współpracę w bagażu doświadczeń. 😍


Mod: Ania Wróbel
7 komentarzy:

 1. O matko, ale to jest genialny pomysł na prezent! Wyjątkowy i nietuzinkowy! A sama Ania wyjątkowo fotograficzna, naprawdę bardzo podoba mi się efekt i cieszę się, że pomimo tego wysiłku, ile włożyłyście w zdjęcia, nie poddałyście się i nie uznałyście go za aż tak wariacki, aby się go nie podjąć. Super sprawa i zachwycam się zdjęciami:) Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 2. I love your post dear! If you want you can check out my blog.I write about fashion, beauty, and lifestyle.Maybe we can follow each other and be great blogger friends!

  http://herecomesaajla.blogspot.ba/

  OdpowiedzUsuń
 3. Oryginalna sesja! Bardzo mi się podoba :)
  A powiedz mi, czy użycie dymu kolorowego zgłaszałyście na straż? Bo wiem, że powinno się poinformować, ale nie wiem czy każdy się do tego stosuje. Też mam w planach właśnie taki dym i zastanawiam się.

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialny pomysł na prezent. Taki od serca. Poza tym świetna Twoja robota!

  OdpowiedzUsuń
 5. Superowy pomysł;*
  https://xthy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń